Porady

Produkty powiązane z kontami firmowymi, luty 2019

Ranking kont, a także dodatkowe wpisy, takie jak porównanie wad i zalet, opis funkcjonowania kart płatniczych czy zależności między poszczególnymi typami kont wyjaśniły większość podstawowych kwestii związanych z kontami firmowymi. Wyjaśniliśmy sobie, na jakich zasadach jest prowadzony rachunek, jakie są za to opłaty, co z kartami, jak wygląda sytuacja z przelewami. Dzisiaj zajmę się pobocznym tematem, (więcej…)

Oferty kont osobistych na styczeń 2019

Banki starają się rozpieszczać swoich nowych i stałych klientów. Jednocześnie jednak ofert, które wydają się być najlepsze i generować roczny zysk, jest jak na lekarstwo. W tym miesiącu przedstawię Wam 7 kont osobistych, które najkorzystniej prezentują się pod względem bilansu rocznego i opłat.

Konto osobiste, które jako pierwsze znajduje się w TOP7 jest jedynym, które generuje zyski w bilansie rocznym, (więcej…)

Konto osobiste Revolut

Konto osobiste Revolut powstało z myślą o osobach przemieszczających się po całym świecie. Jest to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą zminimalizować ilość formalności, a także zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Rachunek bankowy może otworzyć praktycznie każdy. Wielką zaletą jest to, że jest to proces zupełnie darmowy, który wymaga jedynie dostępu do Internetu. Plusem jest również to, że konto może (więcej…)

Ranking kont osobistych październik 2018 r – najlepsze konta walutowe

Jeżeli wyjeżdżamy za granicę, spłacamy kredyt walutowy lub często robimy zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, przydatne może okazać się konto walutowe. Na blogu regularnie prezentuję dla Państwa najlepsze konta osobiste. W poniższym wpisie przedstawiam aktualny ranking osobistych kont walutowych.

1) Alior Bank Kantor Walutowy

Zaletą rachunku jest przede wszystkim bardzo korzystny, niski spread (więcej…)

Gdzie opłaca założyć się konto osobiste? Ranking lipiec 2018

Z pewnością wiele osób zastanawia się, jakie jest najlepsze konto osobiste w lipcu 2018. Właśnie dlatego stworzyłem ranking kont osobistych, który będzie sporym ułatwieniem dla niezdecydowanych.

1. Ranking otwiera Konto 360 w Millennium Bank. Miesięczna opłata za konto wynosi 0 zł, jednak nie możemy liczyć na dodatkową premię. Plusem jest również możliwość płatności BLIK.

2. Drugie miejsce należy do (więcej…)

Ranking kont osobistych – listopad 2017

Ranking kont osobistych na listopad 2017 przedstawia się następująco:

1. Nest Bank – Nest Konto

Konto bezwarunkowo darmowe. Koszty prowadzenia, zleceń stałych, używania karty, płatności internetowych oraz przelewów za 0 zł. Oprocentowanie równe 2,8%.

2. ING Bank Śląski – Konto Direct 

Nowoczesna propozycja dla internatów. Za darmo prowadzenie konta, karta, przelewy internetowe i (więcej…)

Ranking Kont Osobistych – wrzesień 2017

Przed wyborem konta osobistego powinno się porównać oferty co najmniej kilku banków detalicznych, aby móc wybrać dla siebie ten produkt, który najbliższy będzie ideałowi. Konto nie tylko musi spełniać nasze wszystkie wymagania, oferować nam korzystne warunki i odpowiadać na nasze potrzeby, ale również powinno być niedrogie w utrzymaniu, lub nawet darmowe. Poniższy ranking kont osobistych powstał po (więcej…)

Czy warto założyć konto z myślą o programie 500 plus?

Jeśli nie posiadamy jeszcze konta bankowego to z okazji programu 500 plus powinniśmy o nim pomyśleć. Banki oferują nam wiele możliwości wyboru jeśli chodzi o konto bankowe.

Mamy takie, które są darmowe, takie, które są płatne, takie, które zapewniają dodatkowe bonusy oraz konta oszczędnościowe oraz lokaty. Jeśli pobieracie świadczenie 500 plus to pewnie zastanawiacie się, czy warto zakładać konto (więcej…)

Rachunki bankowe dla firm.

Rachunki bankowe dla firmy powinniśmy wybierać według określonych kryteriów. W czasie przeprowadzania tego procesu pod uwagę powinniśmy wziąć wiele aspektów, które z biegiem czasu będą miały istotny wpływ na poziom naszego zadowolenia z wybranego konta. Na pewno poszukując odpowiedniego konta firmowego powinniśmy brać pod uwagę wielkość naszego przedsiębiorstwa. Ma to duże znaczenie, ponieważ nie wszystkie (więcej…)