Produkty powiązane z kontami firmowymi, luty 2019

Ranking kont, a także dodatkowe wpisy, takie jak porównanie wad i zalet, opis funkcjonowania kart płatniczych czy zależności między poszczególnymi typami kont wyjaśniły większość podstawowych kwestii związanych z kontami firmowymi. Wyjaśniliśmy sobie, na jakich zasadach jest prowadzony rachunek, jakie są za to opłaty, co z kartami, jak wygląda sytuacja z przelewami. Dzisiaj zajmę się pobocznym tematem, o którym dotychczas nie było mowy. Omówię na konkretnych przykładach, jakie produkty dodatkowe możemy połączyć z kontami firmowymi. Zaczynamy.

mBiznes Konto Standard, mBank – dostępny jest rachunek oszczędnościowy mBiznes Plus, oprocentowanie wynosi 0,3%. Możemy też otworzyć konto walutowe w jednej z czterech najpopularniejszych walut.

Konto Direct dla firmy, ING Bank Śląski – konto oszczędnościowe oprocentowane na 0,7% w skali roku, jego otwarcie jest bezpłatne. Rachunek walutowy natomiast jest już niestety płatny (19 złotych).

iKonto Biznes – Rachunek lokacyjny oprocentowany na 2%, natomiast nadwyżka ponad kwotę 20 000 złotych ma oprocentowanie 1,4%. Rachunek pomocniczy pozwala na posługiwanie się jedną z 19 walut.

Konto Firma To ja – bezpłatne konto zyskowne, na którym zyskamy oprocentowanie od 1,25% do 2%, zależnie od tego, czy spełnimy dodatkowe warunki. Dostępne jest również konto walutowe w wielu walutach.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *