Ranking kont osobistych – listopad 2017

Ranking kont osobistych na listopad 2017 przedstawia się następująco:

1. Nest Bank – Nest Konto

Konto bezwarunkowo darmowe. Koszty prowadzenia, zleceń stałych, używania karty, płatności internetowych oraz przelewów za 0 zł. Oprocentowanie równe 2,8%.

2. ING Bank Śląski – Konto Direct 

Nowoczesna propozycja dla internatów. Za darmo prowadzenie konta, karta, przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów. 100 zł za otwarcie konta.

3. Idea Bank – Konto Idealne

Darmowe prowadzenie konta, przelewy krajowe i użytkowanie karty debetowej. Dostep do bezpłatnych wypłat we wszystkich polskich bankomatach. 

4. mBank – eKONTO. 

Wiele interesujących promocji, m.in. kupony zakupowe za wykonanie transakcji i zwrot 4% wartości zakupów przez 5 miesięcy. Dużo darmowych usług i gwarancja niezmienności opłat do 2020 r. 

5. Eurobank – konto Active

Dużo zwrotów za wykonywanie płatności, m.in. do 720 zł za zakupy kartą debetową. Dodatkową zaletą są bezpłatne wypłaty i darmowa karta.

6. BNP Paribas – Konto Optymalne

Konto bezwarunkowo darmowe. 0 zł za prowadzenie, kartę debetową i przelewy internetowe, a także korzystanie z bankomatów banku.

7. Alior Bank – Konto Internetowe

Darmowe prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów, przelewy i wydanie karty. Bezpłatne korzystanie z karty za regularną płatność min.100 zł miesięcznie. 

8. Bank Zachodni WBK – Konto jakie chcę

Dla osób od 13 roku życia konto darmowe. Brak opłat za przelewy krajowe i możliwość korzystania z pakietów bezpłatnych wypłat z krajowych i zagranicznych bankomatów.

9. Millennium Bank Konto 360°

Zwycięzca wielu rankingów. Prowadzenie konta, karta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy krajowe są darmowe. 

10. Deutsche Bank – konto dbNET

Polecane beneficjentom programu 500+. Darmowe konto, wypłaty, karta i przelewy krajowe. Dodatkowo nawet 500zł premii rocznej na każde dziecko.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *