Ranking kont osobistych październik 2018 r – najlepsze konta walutowe

Jeżeli wyjeżdżamy za granicę, spłacamy kredyt walutowy lub często robimy zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, przydatne może okazać się konto walutowe. Na blogu regularnie prezentuję dla Państwa najlepsze konta osobiste. W poniższym wpisie przedstawiam aktualny ranking osobistych kont walutowych.

1) Alior Bank Kantor Walutowy

Zaletą rachunku jest przede wszystkim bardzo korzystny, niski spread walutowy oraz możliwość wyboru wielu dostępnych walut.

2)Nest Konto Waluta

Na konto warto zwrócić uwagę przede wszystkim ze względu na Usługę Korzystnych Przewalutowań. Prowadzenie rachunku jest darmowe, tak samo jak korzystanie z bankomatów za granicą.

3)Mbank eKonto Walutowe

Funkcjonalny rachunek, który może być prowadzony w euro, dolarach funtach brytyjskich lub frankach szwajcarskich. Można do niego otrzymać kartę debetową z niską roczną opłatą.

4)Konto24 Santander

Konto umożliwia wymianę walut między własnymi rachunkami na korzystnych warunkach. Wyrobienie karty do konta wiąże się z niską opłatą.

5)ING Rachunek Wielowalutowy

Opłata za prowadzenie konta jest relatywnie niska, do konta można wyrobić praktyczną kartę wielowalutową.

6)PKO Bank Polski

Zaletami rachunku są relatywnie niski spread i dość niska roczna opłata za kartę. Istnieje możliwość wyrobienia karty wielowalutowej.

7)Rachunek walutowy Credit Agricole

W przypadku rachunku walutowego w Credit Agricole możemy liczyć na wyrobienie karty wielowalutowej za dość niską opłatą, a także brak opłat za przelewy przychodzące.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *