TOP 5 kont walutowych – ranking luty 2019

Jeśli mówimy o kontach walutowych, to ich ranking luty 2019 kształtuje się następująco..

Miejsce nr 1 przypada dla Kantoru Walutowego w Alior Banku. Oferuje on klientom najniższy spread walutowy. W jego ofercie znajduje się duża ilość dostępnych walut. Klient dma możliwość skorzystania z bezpłatnej karty do rachunku.

Miejsce nr 2 przyznane zostało dla Nest Konto Waluta w Nest Banku. Usługa korzystnych przewalutowań, to główna zaleta posiadania rachunku. Bank nie pobiera żadnych opłat, za prowadzenie konta. Wypłaty z bankomatów za granicą dla posiadacza tego rachunku są darmowe.

Miejsce nr 3 czyli ostatnie na „podium” zajmuje eKonto walutowe z mBanku. Karta do rachunku, posiada opcję jej ubezpieczenia. Za pierwszy rok użytkowania karty, klient nie ponosi żadnych opłat, w latach kolejnych, naliczana zostaje przez Bank roczna opłata w wysokości 30 zł.

Miejsce nr 4, które znajduje się zaraz za „podium” zajmuje Konto24 walutowe z Santander Bank Polska S.A. W ramach tej umowy, klient dostaje możliwość dokonywania przewalutowań pomiędzy własnymi rachunkami w bardzo korzystnych cenach.

Miejsce nr 5 otrzymuje Rachunek Walutowy z ING Banku Śląskiego. Użytkownik w ramach tej umowy, otrzymuje od banku kartę wielowalutową w niskiej cenie.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *